Ogłoszenia administracyjne dla ligii GT3 @ PC2

26/11/2019 - 12:02
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Posts: 652
Registration: 09/03/2013 - 17:27
Po wyścigu GT3 na Long Beach mieliśmy zgłoszenia o braku żółtych flag w przypadku kolizji. Wczoraj sprawdziliśmy z pomocą kilku kierowców jak faktycznie wygląda działanie tychże flag podczas wyścigu. Żółte flagi są, działają inaczej ( ułomniej ) niż np. w rF2. Ale są, warunkiem ich zobaczenia jest włączenie HUD-a w opcji "Pełny" Przydaje się włączenie "Inżyniera" oraz "Obserwatora", którzy informują głosowo i napisem nie tylko o autach "z lewej" "po bokach" ale też o niebezpiecznej sytuacji na torze. Musi być wybrana opcja „Zawsze” Wyświetlanie żółtych flag w Project Cars 2 działa w taki sposób, że po zatrzymaniu auta na torze gra czeka około 2-3 sekundy i wyświetla komunikat "Zachowaj Ostrożność" bądź "Zachowaj Szczególną Ostrożność" Nie ma sygnału o zagrożeniu w przypadku auta poza torem.
Robi to jednak tylko dla kierowcy który po pierwsze jest w tym samym sektorze i może nie widzieć tej sytuacji. Na Long Beach niestety system ten nie zdążył zadziałać nim kierowcy wpadli na siebie.
Sprawdzaliśmy czy jest możliwość poprawienia czasu reakcji gry na incydent, pojazd stojący na torze ale niestety na chwile obecną nie mamy rozwiązania. Do twórców gry wysłaliśmy prośbę o pomoc.
Dlatego zalecamy kierowcom włączenie inżyniera i obserwatora a HUD ustawienie w opcji „pełny”. Najważniejsze to mieć świadomość, że w czasie wyścigu zawsze może dojść do nagłych sytuacji kiedy będziemy musieli gwałtownie reagować na sytuacje przed nami.
Zalecamy też wszystkim używanie dodatkowego programu Crew Chief
08/12/2019 - 20:06
modlicha
Piotr Wojdylo
Administrator
Posts: 999
Registration: 15/06/2014 - 18:34
hasło na dzisiejszy wyścig:

lastrace